"Osvětlujeme dětem cestu životem."

Tábory

Příměstský tábor představuje alternativu klasického tábora, jedná se však o akci nepobytovou, tzn. ráno k nám děti přivedete a odpoledne si je zase vyzvednete. Podmínkou pro otevření turnusu je mít alespoň 5 přihlášených dětí do konce května. Do konce května také letos vybíráme přihlášky a poplatky. Přihlášený bude ten, kdo bude mít včas podanou přihlášku a zaplaceno. V případě nenaplnění turnusů bude možné přihlašovat se i po tomto termínu, přednost bude mít však ten, kdo bude mít dříve podanou přihlášku a zároveň zaplaceno, místa již nebudeme rezervovat.

Cílová skupina: děti ve věku od 3 do 12 let.

Na příměstský tábor na téma Hobit, který se bude konat 30.7.-3.8. 2018, budou přijímány děti až od 5 let z důvodu fyzické náročnosti. 

Doba ledová je doba ledová a pračlověk to v ní jistě neměl jednoduché. Ulovit mamuta nebo rybu přece není žádná sranda. Na druhou stranu by se dalo říci, že takový sběr kořínků a nebo lesních plodu sranda je. Proto se o tom přesvědčíme právě v tomto týdnu.

Cesta k pokladu, který hlídá drak jistě nebude lehká, ale odměna kterou lze získat je veliká. V údolí se pohybuje mnoho bytostí ze světa Pána prstenů, jako jsou skřeti, trollové a čarodějové, ale nemusíme mít strach, protože Gandalf nám bude jistě stále na blízku se svými znalostmi a uměním magie.


Malíkovice - ceník příměstského tábora

Cena za jednotlivce

1 800 Kč

Sourozenecká sleva (za 1 dítě) 

1500 Kč