Přihláška a cena

11.11.2017

Jak se přihlásit a kdy co odevzdat:

K přihlášení je třeba odevzdat řádně vyplněnou přihlášku (odnést ji na adresu Hrádek u Sušice 36, (Stanislav Jílek)/příp. vhodit do pošt. schránky/odeslat poštou) a zaplatit účastnický poplatek v plné výši. Případně je možné podepsanou přihlášku naskenovat / vyfotit a poslat ji emailem, originál je však nezbytné vzít s sebou v první den tábora, na který je dítě přihlášené.

V den nástupu na tábor je nutné odevzdat vedoucímu tábora prohlášení o bezinfekčnosti účastníka a kopii kartičky pojišťovny.

Kdy odevzdat přihlášky a zaplatit tábor:

Přihlášky můžete odevzdávat v papírové formě i při nástupu na tábor (v případě nenaplnění maximální kapacity dětí je možné se přihlašovat i v průběhu prázdnin za stejných podmínek - podmínky se liší pouze ve Svatém Janu pod Skalou a v Loděnici).

Detailní informace:

Veškeré potřebné informace jsou uvedeny na těchto stránkách. V případě nejasností volejte +420 792 229 210 nebo piště na svatojanci@email.cz. Upřednostňujeme emailové spojení - telefonování v době našeho zaměstnání není možné, proto volejte pouze v odpoledních hodinách, kdy nevyučujeme. Na nepřijaté hovory voláme zpět, ale je možné, že na někoho zapomeneme, proto v případě nedovolání raději využijte emailovou variantu.

Cena a zaplacení tábora:

Celotýdenní tábor - cena tábora je 1.500,- Kč / týden (sourozenecká / množstevní cena - 1.300,- Kč / 1 dítě), sociální cena je 800,- Kč / 1 dítě (při předložení potvrzení ze sociálního úřadu o přídavek na dítě).

Cena na jeden den je 1/5 z celkové ceny.

U všech táborů je možnost využití jednotlivých slev. Slevy nelze kombinovat dohromady.

V ceně je zahrnuto stravování (oběd a pitný režim po celou dobu tábora), dále práce lektorů, pojištění účastníků, doprava, vstupné a veškeré materiální zajištění tábora.

Účastnický poplatek je možné zaplatit pouze bezhotovostní platbou na bankovní účet 2200739837 / 2010 - do poznámky, prosím, uveďte jméno a příjmení účastníka + termín, na který ho přihlašujete. Za přihlášeného účastníka považujeme toho, kdo má odevzdanou přihlášku a zaplaceno do konce května, po tomto termínu mohou mít přednost ty děti, které se přihlásí a rovnou zaplatí účastnický poplatek (rezervace účasti na táboře není bohužel možná). V případě platby na náš bankovní účet uveďte konstantní symbol (Horažďovice - 1, Hrádek - 2, Loděnice - 3, Malíkovice - 4, Tetín - 5, Rudná - 6) a variabilní symbol - čtyři čísla dle začátku data termínu a měsíce (např. Skřítkové a trpaslíci - 11. - 15. 7. - variabilní symbol - 1107). Do poznámky uveďte jméno a příjmení dítěte/ dětí.

Cena tábora (i v průběhu prázdnin):

Celotýdenní tábor (5 dní) - 1.800,- Kč
Sourozenecká sleva - 1.500,- Kč/ každé dítě
1 den - 360,- Kč; 300,- Kč 

Možnost objednání svačin

(od 1.7. 2018 nebude svačina v ceně tábora)

Svačina za 1 osobu na celý týden - 350,-Kč