Co s sebou

11.11.2017

Velice důležité jsou:

Podepsaná přihláška, prohlášení o bezinfekčnosti, soupis užívaných léků, okopírovaná kartička zdravotní pojišťovny, batůžek a taška s věcmi. Zázemí je v prostoru hasičské zbrojnice, kde si děti mohou věci z domova v průběhu týdne zanechat. Dětem s sebou dejte batůžek, který mohou nosit ven s nezbytnými věcmi, ostatní věci dejte dětem do tašky, kterou si mohou zanechat na základně - děti pak mohou být zmatené a nosí všechny věci s sebou, protože jim to tak připravila maminka s tatínkem. 

Alergie: 

Pokud je Vaše dítě na něco alergické nebo po něčem vyskočí vyrážka (včelí bodnutí, kopřiva apod.), zabalte mu prosím odpovídající přípravek s sebou. Dítě musí být schopno si ho samo aplikovat! 

Batůžek:

Lahev na pití (to se bude v průběhu týdne průběžně doplňovat), pokrývka hlavy, pláštěnak, sluneční brýle. Na uvážení rodičů je repelent a krém na opalování - my to nevyžadujeme, ale mnoho dětí to přináší z domova, pak to půjčuje kamarádům. Informujte nás, prosím, o tom, zda to s sebou mají, jelikož to děti neumí využívat - jde o bezpečnost vašich dětí a jejich kamarádů.

Taška:

Holínky (gumovky), boty do přírody (botasky - pevná obuv), boty na vycházku (sandále), náhradní spodní prádlo, teplé oblečení (mikina, kalhoty / tepláky), oblečení do horka (kraťasy, triko s krátkým rukávem, tílko).

Co ne!

Nedávejte dětem do batůžku žádné sladkosti, hračky a elektroniku apod. Starším dětem můžete ponechat mobilní telefon, avšak bude schovaný a bude sloužit pouze pro hovory s rodiči. Chápeme, že nejmenší děti někdy svého plyšového kamaráda neopustí, avšak za případnou ztrátu nebo poničení neneseme zodpovědnost!